Autopedija

O komentaru

Volkswagen Golf 5 2003-2009

Golf V 1.9 TDI karavan

Prosečna ocena: 

4.7
Performanse:

5.0
Upravljanje:

4.0
Komfor i udobnost:

5.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

5.0
Testirao Gost
Avgust 18, 2012
Prijavi ovaj test

Posle svega sta reci ja sam svog Golfa kupio u Nemackoj i dovezao ga u Srbiju,kupio sam ga sa kvarom koji je imao plivajuci zamajac zato sam i dobio dobru cenu za njega.Zamena celog seta kostala me je 47000din ali sad imam auto o kome mogu reci samo reci hvale zao mi je sto ga eksploatisem u Srbiji gde o kvalitetu goriva i puteva izlisno je pricati.Tu Golf pokazuje svoje pravo lice mnogo je izdrzljiviji nego drugi konkurenti.

Iskustva

Dobre Strane Golf je ime koje se stvaralo generacijama unazad i to potvrdjuje u svakom segmentu,sve pohvale
Loe strane losa strana je to sto mnogi ljudi u Srbiji dal zbog nedostatka novca i ne mogucnosti kupovine istog ne sagledavaju realno neke stvari nego donose odluke rekla kazala o kvalitetu ovog auta
Cene servisa i delova (primer) Prosle godine mali servis sa dijagnostikom 11000din.Slazem se mozda za koju hiljadu vise nego sam planirao ali obzirom da je interval 15000km od servisa do servisa ja na dve godine stedim jedan servis u odnosu na prosli auto [Focus sa kojim sam isto bio zadovoljan]
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? godinu dana

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.