Autopedija

O komentaru

Nissan Almera 2000 - 2006

NISSAN PRIMera P12 2002

Prosečna ocena: 

4.5
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

5.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
Septembar 03, 2012
Prijavi ovaj test

Odlican auto , mozda cak i spada u sam vrh po odnosu cijena-kvaliet kod polovnjaka.

Iskustva

Dobre Strane Vozim ga vec dvije godine i nemam namjeru da ga mijenjam. Auto je jako dobar, izdrzljiv, kvalitetan, komforan, snazan i prenatrpan opremom. Za vrijeme za koje sam ga vozio od kvarova prijavljujem senzor radilice, 100 evra i zadnju desnu balans stanglu 30 evra, to je sve, ostalo su redovni servisi. Izgled je nesto sto bi moglo biti bolje ali sve je to individualna stvar
Loe strane Jedina losa strana je malo jaca potrosnja. Benzinac od 2000 ccm i 150 KS u gradu trosi oko 13,5 litara, s tim sto je sa kvalitetnim sekvent plinom i taj problem rijesen. Ko se bavi trgovinom kola vjerovatno da zna da se nissan tesko prodaje, ali ko hoce da kupi dobar auto za sebe onda je to jako dobar izbor. Takodje, malo veca potrosnja ulja.
Cene servisa i delova (primer) Servis ovlasceni je dosta skup, ali ima resenja. Konkretno, zamjena ulja filtera, filtera klime, vazduha i svecice, sve zAJedno 8500 dinara...
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? dvije godine i dalje ga vozim

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.