Autopedija

O komentaru

Alfa Romeo 156 1997-2006

Alfa Romeo 156 1,9jtd 2002.

Prosečna ocena: 

4.8
Performanse:

5.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

5.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

5.0
Testirao Gost
Septembar 24, 2012
Prijavi ovaj test

Redovno odravanje, servis na vreme, samo selenia wr 5w40 ulje i nema problema. Kad god da upalite auto obavezno 2-3 min da radi u leru da motor okrene par puta, a kad je hladno ne ganjati je preko 2000 obrtaja ok ne dostigne radnu temperaturu. Kada se vozi ustro (gazi), posle vonje a pre gaenja motora pustiti u leru da radi pr min. da se motor primiri.

Iskustva

Dobre Strane Vrhunski motor koji garantujem da je bolji za 2 klase i od TDI i od HDI i od DCI motora. Performanse koje alfa daje ne moe ni jedan drugi auto da pruzi. Upravljanje, leanje u krivinama, trap, san snova!!! O dizajnu i da ne govorim, sve se vidi :) Ja sam svoju ?ipovao pre godinu dana sa 115ks na oko 140ks, ludilo kako ide!
Loe strane Osetljiv prednji trap (samo na nasim putevima brzo odlazi), ali je i jeftin za popravku (gornje viljuke 50e plus ruke za zamenu, donje 70e plus zamena). Jedan savet, mada mislim da ko duze vozi alfu zna za Tejovic servis iz kragujevca koji prodaje remontovane viljuke za koje daje garanciju godinu dana ili 15 000. Ja sam uzimao kod njih, bolje su od novih koje se prodaju u ap sportu ili kit komercu. Lampica za air beg koja ho?e da pobrljavi ali se reava za 20-30e.
Cene servisa i delova (primer) Sve pohvale za cene delova i odravanje, sve je pristupa?no.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 3 god

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.