Autopedija

O komentaru

Volkswagen Polo 1995 - 2001

VW POLO 1.4 mpi, 2001

Prosečna ocena: 

3.5
Performanse:

3.0
Upravljanje:

4.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

1.0
Testirao Gost
Oktobar 03, 2012
Prijavi ovaj test

Vozilom sam uglavnom zadovoljan.

Iskustva

Dobre Strane Limarijski odlican,trap odlican, komfor nije los.Sve u svemu dobar auto.
Loe strane Lupkanje u motoru i kada je hladan i kada je vruc.Otvarao sam motor zbog toga , zamenio biksne male pesnice , letece lezaje radilice i stavio nove karike sve kupljeno u porsche-u iz originala.Inace motor je presao pre rada 150 000 hiljada km.Hilzne su kao da nije radio uopste , samo je jedna biksna u maloj pesnici imala tri stote lufta sto je zanemarljivo.Zamenjene su gumice ventila, cak su i vodjice ventila bile odlicne.Niko ne moze da kaze odakle lupkanje u mototu.Mene ja taj experiment otkrivanja kostao 500 eura.moj savet je ne dirajte nista , samo vozite dok ne stane.Pozdrav
Cene servisa i delova (primer) karike iz originala su 22 000 hiljade dinara, da ne nabrajam ostalo.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? Cetiri godine

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.