Autopedija

O komentaru

Alfa Romeo 156 1997-2006

Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 2000.

Prosečna ocena: 

4.3
Performanse:

5.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
Oktobar 13, 2012
Prijavi ovaj test

Ne verujte predrasudama, Alfa Romeo je sportski auto presvucen u porodicni. Kvarovi nisu cesti, treba voditi racuna o vesanju i letvi volana zbog neravnih puteva.S vremena na vreme (na 10000 km) ocistiti dizne.
Vec mi je dosadilo da kad god parkiram, nekoliko pari ociju gleda u auto jer takav izgled svuda privlaci paznju.
Da je drugacije, ne bih je ovoliko dugo vozio.
Definitivno BEST BUY za te pare!!!

Iskustva

Dobre Strane Porodicni auto sportskih performansi, odlican za voznju. Udoban za duge relacije, osecaj kao u sportskom autu zbog nizeg sedenja. Menjac precizan, nema ozbiljnije kvarove izuzev vesanja koje se lako resava( reparacija kugli stotinjak eura na 50000 km. Svako preticanje je vase!
Loe strane Malo veca potrosnja, ali zasigrno uslovljena losijim gorivom. Kad god sam van zemlje sipao , trosio je za 20-30% manje! Gepek dovoljan za 4-clanu porodicu za put na more.
Cene servisa i delova (primer) Veliki servis manje od 100 eura.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 5,5 godina

Testovi 1 automobila - prikaz 1 - 1
Redosled 

Januar 28, 2013
Prijavi komentar
Potpuno se slaem sa gore re?enim, iz svog li?nog iskustva, koje je identi?no kao u komentaru.

Testovi 1 automobila - prikaz 1 - 1

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.