Autopedija

O komentaru

Renault Clio 2005-

clio 2, 1.2 8v, 2001 godište

Prosečna ocena: 

4.2
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

3.0
Pouzdanost:

4.0
Održavanje i troškovi:

4.0
Potrošnja:

5.0
Testirao Gost
Mart 15, 2013
Prijavi ovaj test

sada mi se u poslednje vreme čuje neko sitno lupkanje u prednjem trapu kada idem po lošem putu, ali čim izađem na asfalt to prestaje,to lupkanje mi ne utiče na upravljivost vozila bar za sada.U mirovanju kada uzmem točak da cimam levo-desno čuje se to sitno lupkanje, kao da ima negde "lufta", ili je već nešto drugo. Ako je neko imao sličan slučaj i rešio ga molio bih da javi.
Sve u svemu autić je za te pare isuviše dobar, ne može da se poredi ni sa jednim u svojoj klasi.

Iskustva

Dobre Strane Mali auto, okretan, zgodan za parkiranje, potrošnja grad 7 l, a na otvorenom jedva 5.5l. Za sada nema većih problema. Imao sam problem sa paljenjem lampica serv.airbeg, ali je rešeno prskanjem sa WD-om spojeva ispod sedišta.
Loše strane Nema baš puno mesta na zadnjem sedištu, nije za veću porodicu.
Cene servisa i delova (primer) Mali servis ra?en pre 12 meseci oko 4000 bez ruku, svi filteri i ulje(elf10-40), što i nije mnogo. Hvala Bogu za sada nisam imao ve?ih problema sa autom.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 1 godina

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja označena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.