Autopedija

O komentaru

Alfa Romeo 156 1997-2006

156 1.8 ts 2004.

Prosečna ocena: 

4.3
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
April 04, 2013
Prijavi ovaj test

Vec sam naveo da je ovo auto koji se vozi ostro i u kome se uziva. Prepun je opreme i meni stvarno nista nije otkazivalo. Bord kompjuter, dvoozonska automatska klima, abs, esp, 10 vazdusnih jastuka, multifinkcijski volan, kozna sedista i jos mnogo toga za ove pare ni kod kog drugog auta ne mozete naci. Topla preporuka!

Iskustva

Dobre Strane Auto lepog izgleda, odlicnih performansi. Morate kupiti ipak ocuvanog polovnjaka i bicete prezadovoljni. Ja vozim 146 1.6 ts 1998. i 156 1.8 ts 2004. Nikad ne bih uzeo dizela ili vozio na plin. Alfa je ipak benzinac. Ja imam odlicna iskustva jer uz redovno odrzavanje nema kvarova. Sledeca je 159 1.8 tbi mada i ove dve idu savrseno i nije tacno da motori TS nisu dobri. Redovno menjajte i kontrolisite dobro ulje i nema problema.
Loe strane Ja ih nisam uocio. Ovde mnogi navode potrosnju kao malo vecu. Ja sam od onih koji tvrde da potrosnja zavisi iskljucivo od stila voznje. Alfu jednostavno ne mozete voziti sporo i mlitavo. Ako hocete tako Golf 2 Vam je najbolje resenje. Stignete na more za 10 sati i potrosite 4 litra na 100 km. Jednom sam testirao moju Alfu 156 1.8 Ts i nisam prelazio 80 kmh, i voznja bez naglih preticanja potrosnja je bila 5.7l na 100 km.
Cene servisa i delova (primer) Nisam bio skoro pa se ne secam ali mogu reci da imam odlicnog majstora koji radi samo Italijane. Ovlasceni servisi jesu skupi i njih bi preporucio onima koji kupe nove ili mlade polovne Alfe.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 6 godina

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.