Autopedija

O komentaru

Opel Astra 1998-2007

1.6 16v

Prosečna ocena: 

4.0
Performanse:

5.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

2.0
Testirao Gost
April 08, 2013
Prijavi ovaj test

SEKVENT *

Iskustva

Dobre Strane Prezadovoljan sam odnosom snage i tezine vozila ... sa ne tako velikih 100 konja leti ... a i zimi :D
Loe strane potroslja me ubi oko 10 l bezolovnog , moje voznje :D
Cene servisa i delova (primer) veliki mali servis u kompletu su me izasli delovi 270e , a ruke 50e .
prednji branik sam nabavio za citavih 20e ,
lamda sondu sa u gradnjom 30e,
sina branika NOVA 10e ,za sada jako jako zadovoljan cenama rezervnih delova :D
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 3 meseca nameravam jos 3 godine :D

Testovi 2 automobila - prikaz 1 - 2
Redosled 

Oktobar 11, 2013
Prijavi komentar
I ja imam 1,6 16v, Nikakvih problema sa elektronikom, mehanikom... troi koliko stisnem gasa, lagana i umerena vonja, takva i potronja, teka cipela, naravno da troi, koji ne troi? Mene jedino nervira loe gorivo zbog koga se desi "check engine" pa nakon nekoliko puta motorni kompjuter prebaci u "safe mode" i tako odbije bar 30% snage, ali nakon reseta skidanjem klemne akumulatora na 15-tak minuta opet ide ko metak.

Decembar 24, 2013
Prijavi komentar
Ja vozim Astru vec 5 godina 1.6 16v sa petoro vrata, jedino sto me nervira je mali vremenski rok servisa - 60 000. Ja neznam kako vi vozite ali ona meni trosi 8L u mesovitoj voznji normalne voznje do 130km/h. A preko svaki trosi, nebitno da li je benzin ili dizel. Nikakvih problema nisam imao, nadam se da ce me tako sluziti jos toliko. Sta sam zaboravio ima jedino mali problema sa zadnjim kocnicama (u pitanju su spaneri)

Testovi 2 automobila - prikaz 1 - 2

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.