Autopedija

O komentaru

Mazda 3 2003-2009

Mazda 3 2.0 2003

Prosečna ocena: 

4.7
Performanse:

5.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

5.0
Testirao Gost
April 08, 2013
Prijavi ovaj test

Jako, jako dobar auto.
Jedino treba izbe?i benzinski 1.4 motor jer jer je slabaan za ovaj auto i ima kra?i vek.
Dizelai su pouzdani, ali ih ja jednostavno ne volim. Imaju jako skup DENSO sistem ubrizgavanja.
Sve u svemu - topla preporuka... :)

Iskustva

Dobre Strane Ovaj motor je zver u pravom smislu te re?i, prakti?no neunitiv, 150KS, vu?e kao lud, i sasvim zadovoljavaju?i potroa? (10 litara gasa/100km prosek)... Pouzdan auto u svakom pogledu, ne treba mnogo troiti re?i, zna se ta predstavlja Mazda!
Loe strane Limarija. Ovaj 2.0 sport model ima 17 felne i prili?no je tvrd i fali mu 6-ta brzina za autoput, a troi i ulje ako se pri.
Cene servisa i delova (primer) Mali servis kao i kod drugih automobila u klasi. Za veliki ne znam (ima lanac). Cene delova su u ovla?enim servisima paprene, u ostalim radnjama manje vie pristupa?ne. Nemam loih iskustava za sada, ali sam se raspitivao.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 6 meseci

Testovi 1 automobila - prikaz 1 - 1
Redosled 

Jun 08, 2013
Prijavi komentar
2.3 litarski model je jos jaci sa 168ks, mazda 3 speed na istoj platformi motora sa dodatom turbinom izvlaci dodatnih 95ks...kocnice kao za sportska auta vise klase, ratio menjaca u prvoj brzini nije odmeren, auto je jednostavno jak!
Jedini auto koji iz nize klase a parira bmw ovim modelima vise klase.

Testovi 1 automobila - prikaz 1 - 1

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.