Autopedija

O komentaru

Opel Astra 1998-2007

Opel Asta 1.7dti isuzu 2002

Prosečna ocena: 

3.5
Performanse:

4.0
Upravljanje:

3.0
Komfor i udobnost:

2.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
April 27, 2013
Prijavi ovaj test

Gledajte da kupite bolje ocuvan model

Iskustva

Dobre Strane Dobar auto za nase uslove i standarde, ako kupite ocuvan model. Mala potrosnja. Ko se malo razume moze i sam da ga odrzava.
Loe strane Imao sam problem sa elektronikom bosch pumpe kada mi se auto ugasio u tunelu Sozina u Crnoj Gori-haos! I crnogorac iz Bara me odrao za servis 250 eura, kao zamenio je , pa onda kao popravljao je u Podgorici... Kad sam dosao kuci opet mi se ugasio, ali posto sam kuci, otisao sam sam u kanal skinuo plocu i video da je tzv.majstor nije ni pipnuo ni skidao, nego je problem bio samo u kontaktu kablova koji se prikljucuju na plocu,tj na uticnici jedna zica je bila labava i izvlacila se povremeno. To sam sam namestio i evo nikakvih problema sa elektronikom vise. Toliko o tome! Na bosch pumpi takodje primecujem povremeno da kaplje nafta vec 10.000 km. Pritezao sam sarafe ali i dalje, ali ne pravi nikakav problem
Cene servisa i delova (primer) Nije preterano skup za odrzavanje
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 1 god

Testovi 2 automobila - prikaz 1 - 2
Redosled 

Jun 11, 2013
Prijavi komentar
Sto se tice kapljanja nafte na pumpi, kod Astre 1.7 dti, najcesci uzrok je ventil na pumpi, a ne pumpa. Nov sa ugradnjom kosta otprilike 150 evra. Vrlo je bitno sto pre zameniti ga, jer gura naftu pod pritiskom kroz kablove do kompjutera, koji neretko crkava, a to je mnogo veci trosak. Obavezno do bosiste na pregled.

Januar 31, 2015
Prijavi komentar
Ja sam bas juce kupio ovaj auto'polovan sa 252500km - nadam se da se nisam zaj...o!?

Testovi 2 automobila - prikaz 1 - 2

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.