Autopedija

O komentaru

Volkswagen Passat 1998-2005

Passat 1.9 td(i) 98' 85kw/ 115ks

Prosečna ocena: 

3.3
Performanse:

3.0
Upravljanje:

4.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

3.0
Odravanje i trokovi:

3.0
Potronja:

3.0
Testirao Gost
Maj 20, 2013
Prijavi ovaj test

...Tako da me ovaj auto skupo kostao i ne bih ga preporucio nikome...

Iskustva

Dobre Strane Dobre strane na ovom auto jesu, da kazemo da je prilicno udoban i da nije tvrd auto, ali nije za nase puteve.. Za motor 1.9td(i) da kazem da malo trosi, 6lit, hendling moze proci...Ali sve u svemu nema mnogo dobrih strana..
Loe strane Lose strane ovog auta jesu cijeli prednji trap je los jer je od lima, za nase puteve nikako nije pogodan.. Kad sam ga uzeo sve sam morao mjenjati, sva cetiri ramena na jednu stranu i sva cetiri ramena na drugu stranu, zglobove i ostale sitnice koje kad saberes nisu nimalo jeftine, tako da je odrzavanje ovog auta vemoa lose.. Mjenjao sam i mjenjac na 200.000km koji je kostao 750e, pa posle jos nekih 100.000 predjenih zamajac, tj sa korpom lamelom i kvacilom koji me je izasao 350e... Amortizere sam sve morao mjenjati.. Tako da me ovaj auto skupo kostao i ne bih ga preporucio nikome...
Cene servisa i delova (primer) Mali servis oko 100e
A veliki servis 400e
Preporuka Ne
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 6-7 god...

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.