Autopedija

O komentaru

Peugeot 307 2001-2008

307 1.6 16v 2004

Prosečna ocena: 

4.0
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

5.0
Pouzdanost:

4.0
Održavanje i troškovi:

3.0
Potrošnja:

3.0
Testirao Gost
Jun 11, 2013
Prijavi ovaj test

Ugradio sam plin pre otprilike pola godine i elektronika od tad divlja (još uvek pokušavam da permanentno rešim problem), problem crkavanja sijalica sam zapravo rešio vrlo lako: ostavio sam da mi ne radi jedna zadnja pozicija i sad nemam problema. U svakom slučaju auto ipak od mene ima više pohvala, pouzdan je, udoban, prostran, stabilan i dovoljno brz, automatska klima je odlična... Savet za održavanje: izbegavajte Verano (osim ako niste primorani da idete tamo), deru sa cenama a menjaju i šta treba i šta ne treba i sve lepo na kraju naplate (lično iskustvo)...

Iskustva

Dobre Strane Odličan odnos udobnost-stabilnost, dopadljiv dizajn, lagan za vožnju, dovoljno prostora u kabini (možda i više nego dovoljno), korektna završna obrada enterijera, sve u svemu dobra ponuda za pare koje traži...
Loše strane Elektronika; bobina(mnogo se greje); sijalice svako malo crkavaju i u krug ih menjaš iznova i iznova; trap je malo nežniji za naše puteve; trom u startu dok ne dohvati 3500rpm; malo jača potrošnja (oko 10 litara gradske vožnje)
Cene servisa i delova (primer) prednji diskovi (novi) oko 200e u Veranu; mali servis od 5000 do 10000din (ni meni nije jasno toliko odstupanje u ceni); u principu da li je skupo nešto ili nije je individualan osecaj.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? od 2008 god - još uvek

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja označena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.