Autopedija

O komentaru

Renault Megane 2002-2009

Reno Megane Extrem 1.5 dCi sedan

Prosečna ocena: 

4.5
Performanse:

5.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

3.0
Potronja:

5.0
Testirao Gost
Jul 20, 2013
Prijavi ovaj test

Korisnicima Reno Megan Automobila preporu?ujem da delove naru?e iz Turske gde se ovi automobili proizvode jer su viekratno jeftiniji, recimo komplet set original brisa?a kota 15 eura dok u ovlatenom servisu samo jedan komad kota 42 eura. Moj prijatelj je nabavio komplet set lamelu sa lagerom za 150 eura. Moj komentar, imao sam udes u kome se u mom zadnjem delu zabio Fijat Punto 98 godite u kome je bilo povre?enih, dok ja skoro i nisam osetio udar. teta je bila minimalna na braniku, samo ogrebotina, dok je Punto bio potpuno uniten bez mogu?nosti popravke. Za bezbednost moja ocena, ?ita desetka.

Iskustva

Dobre Strane Izuzetno mala potronja, prosek 5.3 do 5.7 litara u gradu koji je ujedno i maksimalna potronja. Velika zapremina gepeka 520 litara, izuzetno startan zbog niskog obrtnog momenta pa se dobija utisak kao da vozite 110 KS vozilo a ne 86 KS. Prosto re?eno, fantasti?an motor. Odli?ne ko?nice. Fantasti?na reenja bezbednosti.
Loe strane Previe plastike koja krcka pri silasku sa trotoara ili prelasku preko dubljih rupa na putu. Akumulator je izdrao ta?no 5 godina od kupovine auta iz salona, a moglo bi due trajati. Kona oplata menja?a je kra?e saivena pa je dolo do pucanja njenog donjeg plasti?nog dra?a koji kota 90 EURA
Cene servisa i delova (primer) Cena servisa, jedino mogu govoriti o redovnim servisima, gde je najskuplji deo filter za naftu koji u prvoj klasi kota 90 eura, u drugoj 60 (cene odravanja u ovlatenom servisu u Makedoniji) rebrasti kai sa lagerima 225 eura. Mislim da odravanje moe biti jeftinije,
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? ravno 5 godina

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.