Autopedija

O komentaru

Volvo S40 1996-2004

Volvo V40 1,9 TDI, 75kW 2002

Prosečna ocena: 

4.5
Performanse:

4.0
Upravljanje:

4.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

5.0
Potronja:

5.0
Testirao Gost
Jul 25, 2013
Prijavi ovaj test

Sa ovim autom trenutno "gazim" estu godinu i ja sam do sada preao 130.000km, bez ijednog jedinog kvara.Kilometar sat je trenutno na 245.000km
Auto je restajling 2002, sa dosta air bag opreme, ozvu?enje je dosta solidno, el.podiza?i su i na zadnjim klupama, klima je potpuno automatska.Zadnja klupa jeste malo problemati?na za osobe iznad 1,7m, ali bez obzira na to ovo je dosta komforan pravi porodi?an auto.
Motor odli?no vu?e i na putu apsolutno startan za brzo i sigurno preticanje i ima odli?ne ko?nice (nisu tvrde, ve? su apsulutno prilagodjene brzini kojom se kre?ete). Veanje je standardno i odli?no.
Jednostavno auto bez premca , tako da se razmiljam ta kupiti posle ovakvog iskustva. Opet Volva? Verovatno DA.

Iskustva

Dobre Strane Sigurnost koja se pokazala na ovom autu je ono to me impresioniralo.
Udobnost vonje na duim relacijama je odli?na.Sa potronjom sam prezadovoljan, ne prelazi 5,5 l . Dizajn je super.
Loe strane Moram da razmislim.
Cene servisa i delova (primer) Na 10.000 menjam ulje (Mobil) i komplet sve filtere!Za ovih 130.000 zamenio sam komplet sve ko?nice, prednja creva ko?nica, olje prednjih amortizera i veliki servis, sve zajedno me do sada kotalo oko 650 eu, to mi je za ovu kilometrau i godine odli?na ra?unica !
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 6

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.