Autopedija

O komentaru

Renault Clio 2005-

Reno Clio 3 1.2 55kw 2006

Prosečna ocena: 

3.7
Performanse:

3.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

1.0
Potronja:

5.0
Testirao Gost
Avgust 23, 2013
Prijavi ovaj test

Auto je generalno dobar,ima mana koje sam gore naveo ali to nije nesto strasno.
Mana mog modela je sto je sa dvoja vrata i to je jedino sto me zeza.

Iskustva

Dobre Strane Mali potrosac,jeftina registracija 11000 din,lep dizajn,stabilan i povozan auto ...
Kocione plocice su na 67 000 km i dalje fabricke.
Loe strane Elektromotor brisaca plivao u vodi i nakon godinu dana prestao da radi.Elektricar ga pregledao i rekao da je stradao,trazio mi za polovan 80e a u servisu 280e,eeeej!Na kraju sam ga saam skinuo,otvorio i susio fenom pola sata, nakon dve ipo godine i dalje radi kao nov!Razlog zbog kog se voda zadrzava u kanalu ispod soferke su bocni otvori za odvod koji se zapuse od lisca i prljavstine.Gume u otvorima treba preseci na pola,tj odstraniti vrsni uski deo gume koji i pravi smetnju.
Prednje sijalice ne mogu da sastave godinu ipo dana,nekad i manje.
Zveckanje opruga u vratima.
Ne pravilan rad motora.
Dimenzije guma od 165 65 15 koje su ne standardne,veoma skupe i tesko se nalaze.
Cene servisa i delova (primer) U ovlasceni servis ga i ne vozim.Preskupi su.
Kod njih sam ugradio TNG za 550e Landirenzo,presao 20 000 km i sve radi perfektno.Potrosnja je sa zimskim gumama,uzim, 6,1 l na 100km a sa letnjim sirim 6,6 l.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? Kupio ga novog 2005 i jos uvek ga vozim,presao sa njim 67 ooo km za ovih osam godina.

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.