Autopedija

O komentaru

Nissan Almera 2000 - 2006

nissan Almera extra auto kao i micra i primera

Prosečna ocena: 

4.0
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

3.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

5.0
Potronja:

2.0
Testirao Gost
Novembar 03, 2013
Prijavi ovaj test

u svakom slucaju svakom bih preporucio neki od nissanovih modela, ja sam licno vlasnik almere N16 i Micre 1987 god. bukvalno oba auta sipaj gorivo i vozi. zamijeni ulje i dalje samo vozi a isto tako i primera. Za ostale modele nemam iskustva jer ih nisam imao, ali za ova tri garantujem.

Iskustva

Dobre Strane pouzdan auto sa minimalnim troskovima odrzavanja. Motor 1.8 ima lanac i mislim da je idealan izbor za ovaj auto. potrosnja grad 8-10 lit. otvoreni put 6lit. upravljiv i stabilan auto.
Loe strane enterijer, tj zavrsna obrada i desava se da se odlijepi tapacirung sa krova. i eventualno sitni problemcici sa podizacima prozora.
Cene servisa i delova (primer) mali servis svi filteri i ulje 4500 din, pk kaisevi 1500 din ovijes od 2000 - 7000 din generalno dosta povoljan za odrzavanje ako bude odrzavanja jer auto se ne kvari!!!!!! za razliku od njemackih konkurenata sa kojima sam non stop bio na servisima.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 6 god.

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.