Autopedija

O komentaru

Ford Mondeo 2000-2007

mondeo benzinac 92kw 2001 g

Prosečna ocena: 

4.2
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
Avgust 27, 2014
Prijavi ovaj test

imao sam problem sa pumpom za gorivo u rezevaru i to 3x neznam sta je bilo ali me mnogo nerviralo sad vise nemam nikakv problem malo me potrosnja nervira ali boze moj benzinac.potrosnja oko 10l.jedi kavar na motoru je bila bobina kupio sam novu iz nemacke iz forda 125 evra i to je jedini kvar na mom fordu mondeu kupio sam ga sa 30000 kilometara(bio kao nov )sad imam 152000 i osam godina kod mene

Iskustva

Dobre Strane auto odlicno lezi na putu ,izuzetno je upravljiv i poslusan na volanu ,motor radi tolko tiho da mu mnogi renomiraniji prozivodjaci mogli pozavideti ,vesanje je odlicno ja za 8 god.sam menjeo samo stabilizatore i gumice na zadnjoj balas stangli (mada uvek obilazim rupe)trosak minimalan za mene zanemarljiv
Loe strane nema bitne zamerke
Cene servisa i delova (primer) imao sam problem sad prvim paljenjem upali i ugasi se i to nisam znao dugo sta mu je pa sam skapirao da je mozda bilo do pumpe sad radi super
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 8 godina

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.