Autopedija

O komentaru

VW Golf 4 1997-2004

VW Golf 1.6 Benzinac, 1999.god.

Prosečna ocena: 

4.3
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

5.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
Oktobar 25, 2014
Prijavi ovaj test

Golf 1.6 Benzinac kao I Dizelas 1.9 pre njega pokazali su se izuzetno, u svakom smislu... - Vecih problema kod ovog Automobila nema, barem ih ja za ukupno 3.godine voznje nisam imao, a vozio sam I Dizel verziju, I trenutno vozim 1.6 Benzinca,. Svaka preporuka za Golf 4 u svakom slucaju povratice ulozen novac, I vise od toga, I bicete bogatiji za Izuzetno iskustvo u Voznji ovog Sjajnog Stedljivog I prilagodljivog Nemca, posebno uzimajuci u Obzir nase puteve.

Iskustva

Dobre Strane Upravljivost, kocioni sistem,bez vecih (skupljih kvarova), dostupni delovi, mali potrosac (7/l/100/km - 8.5/l u Gradskoj.voz. Pregledan, tih, sve mane predhodnog starijeg brata su u potpunosti uklonjene I modifikovane...
Loe strane Stariji modeli ( 88.god - 2000), hoce da masti svecice, pa je potrebna malo veca paznja oko istih, tesko dostupne srednje dve svecice,. - Blago povecana potrosnja ulja...
Cene servisa i delova (primer) Licno iskustvo; kupljen septembra 2013.g. Benzinac 1.6 u Odlicnom Stanju kako Spolja tako I iznutra, kao I Odlicno stanje motora, presao 195.000/km I pre nekog vremena poceo je da upozorava na Vreme za servis, znaci jos nije radjeno nista na njemu dok je u mom vlasnistvu... Manji delovi, dostupni I jeftini - od Original svecica (1400.00 rsd), do kocionih diskova (1500.00.rsd). Sve to za godinu dana voznje, Registracija niza od ove ne moze, barem za ovaj Model Golfa...
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 3.godina

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.