Autopedija

O komentaru

Volkswagen Polo 1995 - 2001

VW Polo 2001 1,4 MPI 44KW

Prosečna ocena: 

4.7
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

5.0
Potronja:

5.0
Testirao Gost
Novembar 26, 2014
Prijavi ovaj test

Promijeniti kablove obavezno kod benzinaca, ako se moe i svije?ice ali samo po katalogu NGK imaju 3 vrste isto izgledaju ali nije isto .... ?a?kanje oko ra?unara ne dozvoliti svakom, pa da kae crkao ra?unar, to teko da crkne ali ima ih iz Italije preko ebaya oko 170 nek vas neko ne plai s tim. Ako primjetite da kazaljka temperature naglo padne i opet kasnije naglo sko?i promjenite senzor, jer ako on ne radi kako treba ne?e se moci upaliti auto.
I naravno da ne zaboravim, extra mi se pokazao profil gume
185/60/14 svima to iskreno savjetujem, mal/neznatno ?e da drui vie u odnosu na uu gumu, ali to je sasvim nebitno koliko se vie dobije na stabilnosti.

Iskustva

Dobre Strane Super pouzdani auto, vrlo stabilan i udoban za svoju klasu.
Loe strane Par sitnih boljki kao i svako auto, temperaturni senzor, prekida? na ko?nici zadnjeg svjetla, prekida?i podiza?a stakla to su uglavnom mane koje sam primjetio kod svih.
Cene servisa i delova (primer) Cijene su ok, jer je dosta satsvljen od Golfa 3, ima nekih sli?nosti sa Golfom 2 ali s oprezom, uzimati sao dijelove preko katalokog broja nita "od oka" ako je nesto sli?no od dvice ne mora biti isto, tu oprez.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 8 godina i dalje vozim

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.