Autopedija

O komentaru

Chrysler 300C 2005-

crysler 300c 3.5 v6motor

Prosečna ocena: 

4.8
Performanse:

5.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

5.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

5.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
Avgust 30, 2010
Prijavi ovaj test

iskreni saveti za male pare mozete voziti americkog famtoma koji je na putu zakon

Iskustva

Dobre Strane auto je prosto receno ladja ja i sam neznam zasto ga upredjuju sa E klasom kada je on u poredjnju sa S KLASOM ili BMW 7ica auto je sami vrh
Loe strane nemam sta zameriti ovom autu
Cene servisa i delova (primer) zamena filtera ulja 150eura druge probleme nisam imao
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? par godina jos uvek ga vozim

Testovi 1 automobila - prikaz 1 - 1
Redosled 

Oktobar 14, 2012
Prijavi komentar
Ovaj auto je pravo djubre. 2010.godine kupio sam auto proizveden 2005. sa 70.000km na satu. Mislim da mu je to prava kilometraza. Prednji trap je bio u raspadu. Na 90.000km svetla na autu su pocela da trepcu, kao i kompletna svetla na tabli i alternator nije punio dovoljnom snagom. U ovlascenom servisu su mu promenili kompijuter jer sve ide preko njega. Auto trepce i dalje, samo ne tako cesto, i to ne mogu da rese, ne znaju sta je.Auto je ogroman, ali prednja sedista su dosta mala i nisu bas nesto udobna. Promenio sam 3 vrste ulja za motor i potrosnja ulja je 1l na 3000-4000km, bez obzira na vrstu ulja. Sad momentalno sipam 10-60 Castrol. Auto kad naidje na neravninu kao da prednji i zadnji trap izgube kontakt, kao da to nije jedan auto, kao da nisu povezani. Oseti svaku neravninu, rupu. Sa menjacem nisam imao problema, i mercedes S klasa, tj onaj stari slon S500 je za njega pojam. Nije cudo sto je Crisler propao. Majstor koji mi je radio prednji trap mi je rekao da su to konstrukcijska resenja stara 30 godina. Auto ima sada 190.000km i ispada da je majstor kugla iz Batajnice uradio bolje prednji trap nego fabrika. Bio bi vrlo sretan kada bi mogao da ga prodam za priblizno koliko sam ga platio. Po meni vrlo los auto, srednja ocena 2+. Jedina svetla tacka ovog auta je sto je lep i veoma atraktivan. Po onom starom, sretan si kad ga kupis i kad uspes da ga prodas.

Testovi 1 automobila - prikaz 1 - 1

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.