Autopedija

O komentaru

Nissan Almera 2000 - 2006

NISSAN Almera 2.2 Ditd 81KW

Prosečna ocena: 

4.3
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

3.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

5.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
Avgust 02, 2015
Prijavi ovaj test

Pouzdan , brz i kvalitetan automobil. Bitno ga je uredno servisirati svakih 10 tisu?a km servis i miran si due vrijeme.

Iskustva

Dobre Strane Za razliku od ve?ine Nisan Almera ja sam se odlu?io za cupe verziju po koju sam otiao u Njema?ku ukratko auto ima sportske pragove, maglenke i izgledom vara:) iako je dizel sa 110 KS ima izuzetno kvalitetno ubrzanje i osjeti se kako lijepi za sic kad se turbina upali, uz to ima sportski ovjes koji je u sve cupe Almere ugra?en i moram naglasiti da nisam imao nikad auto koji bolje lezi u zavojima, potronja odli?na , uredan servis na svakih 10 tis i vozi.
Loe strane Moda je malo pre tvrda, mogli su i bolji prijenos napraviti mislim na preciznost mjenja?a u brzim prijenosima.
Cene servisa i delova (primer) Cjena velikog servisa sa djelovima : 5+1l ulja 5/40 , filter ulja, filter benzina ,filter kabine,filter peludi, filter zraka, u ovlatenom servisu sa komplet pregledom auta. 600kn popust na gotovinu 15% 520kn 70 sve sa rukama.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 4

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.