Autopedija

O komentaru

Alfa Romeo 156 1997-2006

alfa 156 2.0ts

Prosečna ocena: 

4.0
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

3.0
Testirao Gost
Oktobar 30, 2015
Prijavi ovaj test

Samo nemojte da vas prave majmune sa golfovima 1,2,3,4 nekvalitetni enterijer sa najeftinijom plastikom sa koje se skida boja ruzni i unutra i spolja od opreme ac klima i to kod skupljih modela golfa 4 kod starijih samo cd muzika i da dajete 4000 za kantu bez icega 2000godiste ili 1500 za golf 2 1.6d krunjac za kukuruz 86 godiste

Iskustva

Dobre Strane Ja sam inace meheanicar imam alfu 156 duze vreme 2.0ts full oprema drvo,crvena koza sem tekuceg odrzavanja viljuske,zupcasti,pk kaisevi,stabilizatori... Nije to ni toliko skupo i u rangu je drugih proizvodjaca kako neko navodi da su alfe skupe za odrzavnj nije tacno posto sam mehanicar to pouzdano znam dolaze kod mene kupe sebi i sinu raspad otpad alfu pa majstore ove alfe su krsevi sta je ovo a njegov klinac napolju -10 stepeni tek upali alfu 1.8ts pun gas i strada motor i onda alfa nevalja dok motor nepostigne radnu temperaturu 85-90 stepeni sa bilo kojim hladnim autpmobilom se nesme divljati a kamoli sa sportskom visoko turaznom masinom kao alfe 1.6,1.8,2.0 ts jts... I naravno redovan servis motora i veliki i mali ulje selenia racong a ona seleni 2k za punto i sa alfom nema problema sto se tice dizela imao sam i polo 1.9d kolega ima gola 2 to su traktori nedaj boze lepsi zvuk ima imt 539 ferguson nego golfovi 1.2.3.4 ali nasi ljudi vole te kante samo da malo trosi a to sto je ruglo od auta nikom nista i sto kosta 1500-2000 dali dizel ili gti cak i preko te sume a to sto ima 28-30godina nema veze a alfe 147,156 2001-2002godiste kostaju i jeftinije od 2000 iako je i u tehnickom i fizickom i bilo kojem drugpm smislu avion mlaznjak za golf pa i kvalitrtu iztade ali samo kod nas nemci bacaju i golf 4 a kod nas je pojam golf 2 zato smo i tu gde jesmo jer cenimo ono sto nema vikakvu vrednost.
Loe strane Mozda trap ali i kod drugih je isto recimo ko pojedinih pasata da se uradi trap po tocku 500 za alfu kompletno vam trba 150 i to je mnogo
Cene servisa i delova (primer) Ja sam radim servise trap recimo bas sam skoro radio veliki servis 13000dinara oba zupcasta i spaneri nisam menjao pumpu za vodu i pk kais spanere i spaner i roler istog nije bilo potrebe da sam sve zameni oko 25000 dinara u rangu drgih prozvodjaca nista posebno negde mlo skuplje negde jeftinije znaci ni te price o skupom odrzavanju nestoje.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 5 godina

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.