Autopedija

O komentaru

Seat Cordoba 2002-

Seat Cordoba 1.4 16V 63KW 2008 Special Edition

Prosečna ocena: 

4.3
Performanse:

5.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

3.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
Decembar 07, 2015
Prijavi ovaj test

Redovno ga odravajte i vozi?ete ga dugo i slui?e vas besprekorno! Vrite zamenu delova samo sa orginalnim Seat-VW delovima!

Iskustva

Dobre Strane Jeftin auto veoma dobrih performansi. Odli?no senzitivno upravljanje. Vlasnik sam od prvog dana. Nikad me nije izneverio. Jeftino odravanje s obzirom da nije bilo vanrednih kvarova od kad je kupljen. Radjeni redovni servisi i jedan mali-veliki servis na 120000km pre?enih. Potronja u gradu je malo ve?a, dok na otvorenom uz konstantnu brzinu ne troi vie od malih gradskih auta. Ogroman gepek. Klima perfektna. Preporuka za voza?e sa pli?im depom.
Loe strane Tvrda sedita. Manjak prostora za noge kod zadnjih sedita. Malo vie plastike u enterijeru. teta to nema hatchback. Problemi sa ugradnjom radio cd ure?aja u pregradu.
Cene servisa i delova (primer) mali-veliki servis 240 uradjen 2014 godine
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? Od 2008 i jo uvek ga vozim!

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.