Autopedija

O komentaru

Mitsubishi Space Star 1998-2006

Mitsubishi Space Star 1.9 did 2001.

Prosečna ocena: 

4.0
Performanse:

5.0
Upravljanje:

3.0
Komfor i udobnost:

5.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

3.0
Potronja:

4.0
Testirao Gost
Mart 06, 2012
Prijavi ovaj test

Kao i kod kupovine bilo kog polovnog automobila potreban je oprez, ali obzirom na to koliko je upotrebljiv i kvalitetan auto ocena je zaista visoka! Uz sve to ima i relativno nisku cenu.

Iskustva

Dobre Strane Automobil ima odli?ne performanse za svoju klasu i namenu (porodi?ni mikro van). Veoma je prostrane kabine uz mogu?nost pove?anja gepeka. Motor je tih i pouzdan a potronja je u skladu sa stilom vonje. Konkretno auto koji ja vozim je u dobrom stanju kako po pitanju trapa, tako i po pitanju ispravnosti opreme a od kvaliteta predhodnog odravanja zavisi?e i ocena voza?a. Za malo novca dobija se mnogo prostora i opreme.
Loe strane Neobi?an enterijer, pomalo spartanskog izgleda na prvi pogled u odnosu na klasi?ne automobile, iako je to stvar ukusa i navike. Neophodne su mu zavesice iza prednjih to?kova jer je tako oblikovana karoserija da koliko god da ga perete, vrata ?e biti prljava od vode sa prednjih to?kova.
Cene servisa i delova (primer) Sam servis nije previe skup, ali su delovi veoma skupi naro?ito ukoliko se naru?uju iz inostranstva. Posebno se odnosi na delove limarije i svetlosnih grupa. Sve je znatno jeftinije kupovinom polovnih delova, ali naravno uz rizik i bez garancije...
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? Dve godine

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.