Autopedija

O komentaru

Seat Toledo 1998-2004

SEAT TOLEDO 1.6 1996.

Prosečna ocena: 

3.7
Performanse:

3.0
Upravljanje:

4.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

4.0
Potronja:

3.0
Testirao Gost
Maj 09, 2012
Prijavi ovaj test

U sutini nije lo automobil,ali najve?i problem je limarija jer jako brzo trune i to na vidljivim mjestima i po podu.Potronja nije prevelika,s obzirom da posjeduje i klimu.Bez klime na otvorenom putu troi 7.5 litara BEZOLOVNOG BENZINA MB 95 - 98 na 100 KM,ali sa klimom moe da troi i do 9 L /100 KM.Opet sve zavisi koliko vam je noga njena na papu?ici gasa.to je po meni najbitnije,odravanje i REGISTRACIJA nisu skupe za ovaj auto.
-Na primer:
Nosa? mjenja?a hidrauli?ni oko 12 ,leajevi zadnjih to?kova 10 (za oba to?ka),zadnje pakne oko 11-12 (oba to?ka),plo?ice prednje 12-15 (oba to?ka)itd,itd.Razlike u cijenama ima,zavisno od prizvo?a?a.Mislim da je isplativ auto,a jo ako je i Dizel,e onda jeste sigurno.
Pozdrav.

Iskustva

Dobre Strane Komfor i odravanje.
Loe strane Karoserija(limarija) i el.podiza?i .
Cene servisa i delova (primer) Zadovoljavaju?e,ve?ina dijelova tima od Golfa II i Golfa III.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? vozim ga jo uvijek.

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.