Autopedija

O komentaru

Skoda Fabia 2000-2007

Fabia I 2003 1.4 16v 74kW

Prosečna ocena: 

3.3
Performanse:

3.0
Upravljanje:

4.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

4.0
Odravanje i trokovi:

3.0
Potronja:

2.0
Testirao Gost
Jun 25, 2012
Prijavi ovaj test

Vodite ra?una o ko?ionoj te?nosti. Iz meni nepoznatog razloga MORA da se menja na dve godine.
Silen blokovi su relativna slabost.
Leajevi to?kova se menjaju sa komplet glav?inama (zadnji) to podie cenu dela (u ovlaenom servisu 14000 + ruke)

Iskustva

Dobre Strane Kvalitet, poreklo Nema?ko (motor iz golfa IV, ako i ve?ina elektro-mehani?kih sklopova), model je sa Elegance opremom (otprilike sve to je potrebno), stabilan, utegnut, nema tragova korozije (iako ima tu i tamo ogrebotina) ..
Loe strane Lenj (od samog po?etka od kako sam ga kupio) - navodno ga je ulenjio prethodni vlasnik, ali ja nikako da ga oivim :)))). Potronja 7.3 - 7.5 kombinovana vonja (na auto putu 120 - 150, na obi?nim putevima i u gradu po ograni?enju, sa i bez klime). Lenjost je naro?ito izraena kada se uklju?i klima. Delovi kod ovla?enih servisa - skupi (kao i "ruke") po mom miljenju. Problem sa plastikom na farovima, valjda izraena kod svih automobila sa sli?nim reenjem. Naime plastika vremenom dobije patinu, tj. matira se (probao sa svim i sva?im, al' ne ide). ?isto estetski bode o?i. meni se odlepio i keder na zadnjim vratima iza suvoza?a (probao da lepim, slaba vajda), i pored toga voda mi ne curi u kola !!!
Cene servisa i delova (primer) Veliki servis - kod ovla?enog servisa sve ukupno oko 50000 (500 evra), sa originalnim delovima, kupljenim u prodavnici i servisom kod obi?nog (odli?nog) mehani?ara 23000 (230 evra). Razliku nemogu objasniti ....
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? avg 2011

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.