Autopedija

O komentaru

Suzuki Swift 1992-2003

Suzuki Swift 1.0 2000

Prosečna ocena: 

4.7
Performanse:

4.0
Upravljanje:

5.0
Komfor i udobnost:

4.0
Pouzdanost:

5.0
Odravanje i trokovi:

5.0
Potronja:

5.0
Testirao Gost
Jul 09, 2012
Prijavi ovaj test

Slozio bih se sa vecinom sto je izneto u opisu na test strani ovog automobila. Ipak se ne bih slozio da je unutrasnjost neinteresantna. Naprotiv, dosta je lepo i pregledno sve upakovano. Ja vozim model sa 2/3 vrata hecbek.Dok smo samo supruga i ja bili sami stizali smo sa njim u svaki deo Grcke i Crna Gore.Nikada nas nije ostavio niti pravio neki problem na putu. Prilikom jednog testa potrosnje na otovrenom putu na relaciji Zvornik-Foca pokazao je neverovatnih 4.2/100 , ipak treba za prosecnu potrosnju uzeti oko 4.7 litara.Interesantno je da voznja na otvorenom i u gradu na pokazuje prevelika odstupanja. U gradu racunajte na 5.2/100 leti do maksimum 6.0/100 u zimskom periodu u strogom lokalu.ko zeli da za relativno mali novac dobije auto koji ga nikad nece izneveriti Suzuki Swift 1,0 je odlicno resenje.Uz malu potrosnju i nisku cenu registracije i odrzavanja ovo je pravo resenje. Ne uzimati ga ako treba da posluzi za duza putovanja za vise od 3 osobe.Do 3 je idealan.

Iskustva

Dobre Strane Mali potrosac, vrlo pouzdan, ne kvari se lako, ako ne kupujete u ovlascenom servisu koji dere sa cenama onda je odrzavanje dosta povoljno.
Loe strane Komforan ali ne preterano, mali gepek.
Cene servisa i delova (primer) Poluosovina oko 50 eur sa ugradnjom nova. Polovni amortizer zadnjih vrata 10 eura.
Preporuka Da
Koliko dugo si vozio ovaj auto? 6 godina

Testovi 1 automobila - prikaz 1 - 1
Redosled 

Novembar 30, 2012
Prijavi komentar
Dali bi mogli molim vas da mi kazete u kom auto shopu bih mogao da nadjem delove za suzuki swift 1.0 gls 39kw. Do sada nisam imao srece. Ovo je moj mail [email protected] Hvala na pomoci

Testovi 1 automobila - prikaz 1 - 1

Testovi korisnika

Ford Focus 1998-2004
Ocena vozača

2.8
"Pre kupovine dobro videti ga sest u kola i dignuti ga 120km/h i od 80km/h glrdati dali se auto tr..."
Renault Clio 1998-2005
Ocena vozača

3.2
"Moj savjet je da ovaj model zaobidjete!"
Alfa Romeo 156 1997-2006
Ocena vozača

4.0
"Komentar Nisam vozio automobile visoke klase i ne mogu biti kompetentan za pravilno ocenjivanje, ..."
Opel Corsa 2000-2006
Ocena vozača

4.2
"Preporucujem ovaj auto svima, 1.2 75ks"
Kazneni poeni

Auto Kredit Kalkulator

Kreditni Kalkulator

Polja ozna?ena sa * su obavezna. Auto kredit kalkulator je informativnog karaktera.